DELEGIRANJE SUDIJA

Srpska liga "Istok" - 24. kolo
Moravac Orion (Mrštane) : Tabane 1970 (Jagodina) 30.04.2017, 16:30

Glavni sudija: Jović Bratislav (Niš)
Pomoćni sudija 1: Stojanović Goran (Aleksinac)
Pomoćni sudija 2: Ristić Aleksandar (Niš)
Četvrti sudija: Babić Nikola (Aleksinac)
Posmatrač: Stefanović Saša (Kruševac)

Delegat: Slavković Goran (Surdulica)
Radnički (Svilajnac) : Pukovac (Pukovac) 29.04.2017, 16:30

Glavni sudija: Rašić Milan (Zaječar)
Pomoćni sudija 1: Jovanović Miloš (Zaječar)
Pomoćni sudija 2: Stanković Nenad (Knjaževac)
Četvrti sudija: Veselinović Mladen (Knjaževac)
Posmatrač: Milenković Aleksandar (Leskovac)

Delegat: Matić Leonardo (Aleksinac)

Jedinstvo (Paraćin) : Vlasina (Vlasotince)

29.04.2017, 16:30

Glavni sudija: Mitrović Bojan (Pirot)
Pomoćni sudija 1: Božović Boško (Pirot)
Pomoćni sudija 2: Milenković MIloš (Kruševac)
Četvrti sudija: Ćirić Stefan (Pirot)
Posmatrač:

Delegat: Zlatković Dragan (Zaječar)
Temnić (Varvarin) : Sloga Despotovac 30.04.2017, 16:30

Glavni sudija: Mitrović Nemanja (Prokuplje)
Pomoćni sudija 1: Milićević Srđan (Kuršumlija)
Pomoćni sudija 2: Ivanović Bojan (Leskovac)
Četvrti sudija: Milosavljević Vladimir (Svrljig)
Posmatrač:

Delegat: Janković Goran (Paraćin)
Dunav (Prahovo) : Timok (Zaječar) 29.04.2017, 16:30

Glavni sudija: Filipović Stefan (Jagodina)
Pomoćni sudija 1: Todorović Nemanja (Jagodina)
Pomoćni sudija 2: Marjanović Aleksandar (Despotovac)
Četvrti sudija: Nedeljković Miloš (Trstenik)
Posmatrač:

Delegat: Veljković Dragan (Merošina)

Jedinstvo (Bošnjace) : Trstenik PTT

29.04.2017, 16:30

Glavni sudija: Nešić Danijel (Zaječar)
Pomoćni sudija 1: Petković Milan (Zaječar)
Pomoćni sudija 2: Antić Nikola (Niš)
Četvrti sudija: Cvetković Jelena (Leskovac)
Posmatrač: Komadinić Aleksandar (Niš)

Delegat: Mirković Vitomir (Niš)
Ozren (Sokobanja) : Car Konstantin (Niš) 29.04.2017, 16:30

Glavni sudija: Mitrović Marko (Malošište)
Pomoćni sudija 1: Đokić Marko (Leskovac)
Pomoćni sudija 2: Đorđević Aleksandar (Leskovac)
Četvrti sudija: Nedeljković Jovan (Leskovac)
Posmatrač: Paunović Igor (Kladovo)

Delegat: Marjanović Jovan (Niš)
OFK Sinđelić (Niš) : Radan (Lebane)

29.04.2017, 16:30

Glavni sudija: Đurđević Nemanja (Kruševac)
Pomoćni sudija 1: Blagojević Ivan (Paraćin)
Pomoćni sudija 2: Jakovljević Slaviša (Kruševac)
Četvrti sudija: Minić Ana (Niš)
Posmatrač:

Delegat: Simić Dragan (Kuršumlija)

 

NAPOMENA: Obaveštavaju se delegati-posmatrači i posmatrači sudjenja da se posle utakmica jave Miletu Gavrilović, analizatoru Srpske lige grupa "Istok", na tel. 064 / 818 - 01 - 12 i da svoje izveštaje takodje šalju i na mejl office@fsris.org.rs. Svi delegati se javljaju Komesaru za takmičenje Dušanu Miliću po završetku utakmice na telefon 065/93-83-608.