REZULTATI

Liga petlića - 2013/14.
Kolo
Prva liga petlića - Rezultati 24. kola
Dubočica 1923   slobodna
Dinamo 1 : 2 Radnički (N)
Sloga 1 : 1 Timok
OFK Bor 3 : 0 Kruševac
Duel Juniors 4 : 0 Hajduk Veljko
Jagodina 2 : 0 OFK Paraćin
Red Star 0 : 3 Real Niš
15. kolo
Radnički (N) 5 : 0 Kruševac
23. kolo
Radnički (N) 11 : 0 Sloga
24. kolo
Dinamo 3 : 0 Kruševac
25. kolo
OFK Paraćin 3 : 0 Duel Juniors
    O P N I DG PG GR B
1. Timok (Zaječar) 24 22 2 0 126 19 +107 68
2. Radnički (Niš) 24 19 3 2 102 24 +78 60
3. Duel Juniors (Kruševac) 24 18 2 4 91 28 +63 56
4. Real Niš 24 15 2 7 46 31 +15 47
5. Kruševac (-1) 24 13 0 11 51 50 +1 38
6. Red Star (Niš) 24 10 3 11 50 68 -18 33
7. OFK Paraćin 24 10 2 12 50 68 -15 32
8. Jagodina 24 10 2 12 41 77 -36 32
9. Dinamo (Vranje) 24 8 3 13 38 50 -12 27
10. Dubočica 1923 (Leskovac) 24 7 2 15 38 55 -17 23
11. OFK Bor (-1) 24 6 2 16 27 66 -39 19
12. Sloga (Leskovac) 24 4 2 18 22 84 -62 12
13. Hajduk Veljko (Negotin) 24 2 3 19 17 89 -72 9
Druga liga petlića "Jug" - Rezultati 24. kola
OFK Topličanin   slobodan
Kopernikus 3 : 1 OFK Kosanica
Real Niš 2 5 : 0 Vlasina
Balkanski 1 : 2 Napredak (A)
Radan 3 : 0 Radnički (P)
Lider MGM 0 : 2 Moravac ORION
Filip Filipović 3 : 0 OFK Vranje
14. kolo
Vlasina 3 : 0 OFK Kosanica
15. kolo
Kopernikus 6 : 1 Moravac ORION
18. kolo
OFK Vranje 3 : 0 OFK Kosanica
19. kolo
OFK Kosanica 2 : 4 Filip Filipović
OFK Topličanin 3 : 0 Lider MGM
20. kolo
Lider MGM 4 : 4 OFK Kosanica
Balkanski 0 : 3 Kopernikus
25. kolo
Napredak (A) 4 : 1 Real Niš 2
OFK Kosanica 3 : 2 OFK Topličanin
26. kolo
Real Niš 2 1 : 3 Radnički (P)
Lider MGM 1 : 3 Filip Filipović
    O P N I DG PG GR B
1. Filip Filipović (Niš) 24 21 1 2 96 20 +76 64
2. Kopernikus (Niš) 24 16 3 5 65 22 +43 51
3. Moravac ORION (Mrštane) 24 15 4 5 72 38 +34 49
4. Radnički (Pirot) 24 13 4 7 66 34 +32 43
5. Napredak (Aleksinac) 24 12 5 7 53 30 +23 41
6. OFK Kosanica (Kuršumlija) (-1) 24 12 2 10 57 59 -2 37
7. OFK Vranje (-1) 24 11 4 9 51 40 +11 36
8. OFK Topličanin (Prokuplje) 24 10 3 11 65 29 +36 33
9. Radan (Lebane) (-1) 24 11 1 12 54 62 -8 33
10. Real Niš 2 24 7 4 13 38 71 -33 25
11. Lider MGM (Leskovac) 24 3 6 15 37 65 -28 15
12. Balkanski (Dimitrovgrad) 24 4 2 18 34 78 -44 14
13. Vlasina (Vlasotince) 24 1 1 22 22 170 -148 4
Druga liga petlića "Sever" grupa A - Rezultati 22. (POSLEDNJEG) kola
Kopaonik 3 : 2 Župa
Tabane Trgovački 2 : 9 Sloga Despotovac
Duel Juniors 2 5 : 6 OFK Paraćin 2
Trajal 2 : 1 Trstenik PPT
Radnički (S) 3 : 0 Prosoker
Junior   slobodan
11. kolo
Župa 3 : 0 Kopaonik
12. kolo
Kopaonik 3 : 0 Trajal
Trstenik PPT 3 : 0 Duel Juniors 2
13. kolo
Duel Juniors 2 3 : 0 Trajal
17. kolo
Sloga Despotovac 3 : 0 Kopaonik
14. kolo
Trstenik PPT 2 : 3 Radnički (S)
OFK Paraćin 2 1 : 4 Junior
17. kolo
Prosoker 7 : 2 OFK Paraćin 2
18. kolo
Trstenik PPT 4 : 2 Prosoker
OFK Paraćin 2 3 : 0 Sloga Despotovac
19. kolo
Prosoker 7 : 2 Trajal
Župa 3 : 0 Tabane Trgovački
20. kolo
Trajal 3 : 1 Sloga Despotovac
Duel Juniors 2 0 : 3 Prosoker
21. kolo
OFK Paraćin 2 2 : 2 Trajal
Župa 1 : 2 Junior
Prosoker 3 : 0 Tabane Trgovački
    O P N I DG PG GR B
1. Radnički (Svilajnac) 20 18 0 2 90 17 +73 54
2. Junior (Jagodina) 20 15 1 4 68 25 +43 46
3. Trstenik PPT 20 15 1 4 62 22 +40 46
4. Duel Juniors 2 (Kruševac) 20 10 2 8 54 61 -7 32
5. OFK Paraćin 2 20 8 3 9 61 63 -2 27
6. Sloga Despotovac 20 7 5 8 52 56 -4 26
7. Prosoker (Kruševac) (-1) 20 8 2 10 60 53 +7 25
8. Župa (Aleksandrovac) 20 7 4 9 32 38 -6 25
9. Trajal (Kruševac) 20 6 3 11 44 64 -20 21
10. Kopaonik (Brus) (-1) 20 5 1 14 50 70 -20 15
11. Tabane Trgovački (Jagodina) 20 0 0 20 17 120 -103 1
12. Paraćin 0 0 0 0 0 0 0 0
Druga liga petlića "Sever" grupa B - Rezultati 23. kola
Ozren   slobodan
ORFK Majdanpek 3 : 4 Knjaževac
Đerdap 6 : 0 Rudar (B)
    O P N I DG PG GR B
1. Ozren (Sokobanja) 15 13 1 1 101 13 +88 40
2. Knjaževac 16 11 1 4 50 19 +31 34
3. Đerdap (Kladovo) (-1) 17 8 3 6 62 34 +28 26
4. Rudar (Bor) 17 5 0 12 25 86 -61 15
5. ORFK Majdanpek 17 1 1 15 16 102 -86 4